Franca – Belgjika, shënon gol ai që nuk pritej – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Franca – Belgjika, shënon gol ai që nuk pritej

21:11 | 10 Korrik 2018

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Belgjikës

Golin e ka realizuar Umtiti në minutën e 51‘.

Për më shumë shikoni foton./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!