Fshataret seksi shfaqen 100% nudo, rekalmojnë bukuritë e natyrës (Foto+18) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Fshataret seksi shfaqen 100% nudo, rekalmojnë bukuritë e natyrës (Foto+18)

19:41 | 11 Janar 2017

Ajo quhet Magdalena Wosinska dhe ka mijëra ndjekës.

Me origjinë nga Polonia, ajo tani jeton në Los Angeles. Ajo thotë se i shijon të zhvishet në natyrë.

\

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!