Fushë Kosovë: Vidhen nëntë kompjuterë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Fushë Kosovë: Vidhen nëntë kompjuterë

10:58 | 08 Tetor 2017

Në rrugën “Tahir Zemaj” në Fushë Kosovë është raportuar në polici se janë vjedhur nëntë kompjuter.

Ankuesi mashkull ka thënë se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit të tij me ç’rast kanë vjedhur kompjuterët.

Njësitet policore janë duke kryer hetime intensive lidhur me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!