Fytyra e Albërie Hadërgjonaj pa pikë grimi do t’ju lë gojë hapur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Fytyra e Albërie Hadërgjonaj pa pikë grimi do t’ju lë gojë hapur

14:48 | 13 Qershor 2018

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen nga të gjithë kudo e kurdo.

Albërie ka arritur të jetë një nga më të komentuarat e showbizit si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e deklaratat që ka dhënë lidhur me këtë pjesë.

Gjithashtu ajo është shquar gjithnjë si një ndër femrat më tërheqëse të ekranit, që nuk i njeh vitet e që shfaqet gjithnjë në super formë.

Megjithatë nëse mendonit se kjo arrihej vetëm falë grimit, e keni gabim.

Albërie ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet ujë e sapun e duke vërtetuar kështu se ajo është e bukur edhe pa makeup./ORAinfo/

 

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!