Gamze e përjeton rëndë sëmundjen e kancerit të nënës së saj Gonulit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Gamze e përjeton rëndë sëmundjen e kancerit të nënës së saj Gonulit

17:11 | 16 Prill 2018

Alize Gördüm është vajza e aktores së famshme Vahide Perçin, e cila e trashëgoi profesonin nga nëna e saj.

‘Gamze’ është roli që e bashkoi atë me nënën e saj në të njëjtin serial, ‘Anne’, përcjell ORAvip.

Vahide tani po përballet me një sëmundje e kancerit e shumë rëndë po e përjeton edhe Gamze, e cila po i rri pranë nënës së saj në çdo hap.

Disa fotografi në rrugë janë kapur nga gazetarët e më pas kanë vërshuar në media duke e bashkëndjerë me fansat e aktoreve. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!