Gattuso do të urrehet nga të gjithë, ja pse! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gattuso do të urrehet nga të gjithë, ja pse!

22:02 | 20 Gusht 2018

Sipas raporteve të fundit, menaxheri i Milanit Gennaro Gattuso donte  që Milan ta zhvillonte ndeshjen kundër Genoa këtë javë,  përkundër asaj që vendimi u mor të shtyhej për shkak të ngjarjes tragjike që ndodhi në Genova përcjell ORAinfo.

Në fakt, loja është riplanifikuar për në 31 tetor, e cila është për shkak të pjesëmarrjes së Rossonerëve në Europa League.

Megjithatë, siç raportohet nga Corriere Della Sera, Gattuso dëshironte që ekipi tij të luante ndeshjen kundër Genoa këtë javë.

Në fillim thuhej se loja mund të luhej të martën ose të mërkurën, por ideja u prish për disa arsye./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!