Gattuso e konfirmon lajmin e keq për Milanin: Ky lojtar mungon ndeshjen e nesërme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Gattuso e konfirmon lajmin e keq për Milanin: Ky lojtar mungon ndeshjen e nesërme

15:51 | 26 Shtator 2018

Menaxheri i Milanit Gennaro Gattuso ka konfirmuar se Gonzalo Higuain nuk do të jetë në formacionin e tij kundër Empolit pas një dëmtimi që pësojë në këmbë.

“Gonzalo ka një problem në këmbën e tij. Është një mbresë e vjetër që e bën të ndiejë dhimbje.

Ai ka luftuar për dy ditët e fundit dhe nesër do të bëjmë një test për të kontrolluar kushtet e tij”, ka thënë Gattuso, përcjell ORAinfo.

Gattuso e provoi Patrick Cutrone gjatë trajnimit të këtij mëngjesi, por lajmi tjetër i madh i ditës nga Milanello është se menaxherja italiane beson se ka një problem në dhomën e veshjes së rossonerëve. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!