Gattuso ka një kërkesë të çuditshme për Cutronen: Gjeje një të dashur dhe…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Gattuso ka një kërkesë të çuditshme për Cutronen: Gjeje një të dashur dhe…!

15:06 | 19 Shkurt 2018

Gattuso ka fituar zemrat e lojtarëve të Milanit duke u bërë si një “baba” për më të rinjtë.

Rezultatet e mira të skuadrës gjatë javëve të fundit kanë ndihmuar për këtë gjë.

Milani ka një ndeshje me peshë këtë javë kundër Sampdorias dhe për Gattuson, me rendësi është edhe humori i lojtarëve.

Këtë ai e ka shfaqur edhe kur është pyetur për Cutronen.

“Ne duhet t’a marim me qetësi për Cutrone-n. Ai nuk duhet të shpërqendrohet nga fakti se është lojtari më i ri në skuadër dhe që ka shënuar kaq gola.

Ai duhet të punojë dhe të pushojë në të njëjtën kohë. Unë shpresoj të gjëj një të dashur të bukur që të pushojë dhe të bëjë dashuri”., – është shprehur Gattuso.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!