Gattuso rrezikon, e lë gjithë ekipin në duart e këtij futbollisti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Gattuso rrezikon, e lë gjithë ekipin në duart e këtij futbollisti

00:00 | 14 Shkurt 2018

Sipas njoftimeve nga Sky, Gattuso e ka provuar  përsëri Cutronen në qendër të sulmit në seancën e sotme, derisa Borinin dhe Calhanoglu i ka lënë të pozicionuar  në të dyja anët, përcjell ORAinfo.

Sido që të jetë, nesër do të bëhet zgjedhja përfundimtare se kush do ta udhëheqë sulmin, Cutrone apo dhe Andrè Silva në përballjen me Ludogorets në Evropa Ligë.

Gattuso aq shumë po i beson tani Cutrones, pasi ai ditë më parë shënoj dy gola duke ia dhuruar kështu tre pikë të vlefshme në ndeshjen kundër Spalit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!