Gazetari i njohur përdor fëmijën për ta tradhëtuar gruan e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Gazetari i njohur përdor fëmijën për ta tradhëtuar gruan e tij

22:27 | 06 Tetor 2017

Gazetarët e njohur Rosa Silverman dhe bashkëshorti i saj Marcus Leroux duket se do i japin fund martesës së tyre.

Rosa e cila ushtron profesionin e saj për të përditshmen e njohur Daily Telegraph është shokuar kur pa bashkëshortin e saj Marcus, korrespodentin e gazetës së njohur The Times, duke e tradhëtuar me një grua tjetër

Çifti nuk kanë bërë të ditur për mosmarrëveshjet e tyre, por, Rosa u njoftua nga një mik i saj se burri i saj po e përdorte fëmijën e tyre, foshnje, për aferën e tij të fshehtë me një grua tjetër, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur ende.

Miku i gazetares së njohur madje ka siguruar asaj pamje në të cilat shihet fëmija i saj që e gëzon me Marcus duke i shoqëruar në takime, transmeton Klan Kosoba

Shiko viden KETU

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!