Gazetarja qe më bukurinë e saj lë gojëhapur të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Gazetarja qe më bukurinë e saj lë gojëhapur të gjithë

12:48 | 14 Maj 2018

Tashmë është bërë trend që gazetaret e emisioneve televizive të jenë në radhë të parë të bukura.

Por ka të tilla që edhe janë të bukura edhe të mençura. Ato shpesh nuk i shohim në ekran, mirëpo janë gazetare që kryesisht bëjnë storie për emisione të caktuara, shkruan ORAvip.

Në këtë mes s’ka si të mos veçohet gazetarja, Syzana Hajradini, një femër tejet e bukur dhe atraktive.

Syzana është gazetare e emisionit “5e5” në kanalin e ri televiziv “T7”, ku mund ta shohim me storie shumë interesante.

Gazetarja në fjalë, sa i përket pamjes fizike, karakterizohet nga eleganca dhe sharmi.

Për më tepër, shikoni vet disa fotografi më poshtë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!