Genta publikon një foto por e gjithë vëmendja shkon tek këpucët e çuditshme të saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Genta publikon një foto por e gjithë vëmendja shkon tek këpucët e çuditshme të saj

19:14 | 12 Tetor 2017

Është bërë trend që çdo veshje e re e VIP-ave të ekspozohet edhe në rrjete sociale, pa marrë parasyh se çka mund të shkaktojnë tek publiku i thjeshtë, përcjell ORAinfo.

Genta këtë herë ka prezantuar veshjen e saj të re, por gjithë vëmendjen e marrin këpucet transparante.

Ajo çdo ditë e më shumë vjen me risi si në stil ashtu edhe në muzikë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari