Gerrard po e transferon yllin e Liverpoolit tek Rangers – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Gerrard po e transferon yllin e Liverpoolit tek Rangers

18:18 | 17 Maj 2018

Trajneri i ri i Glasgow Rangers, Steven Gerrard, ka mbajtur bisedime lidhur me një huazim të mundshëm të Dominik Solankes dhe Jermanin Defoe, sipas raportimeve nga Daily Record.

Image result for jermain defoe

Gerrard do që ta përforcojë sulmin te skuadra e tij e re, dhe shpreson që historia e tij me Liverpoolin do ta ndihmojë atë që ta sjellë Solanken në radhet e ekipit skocez.

Ai po ashtu është i interesuar që ta transferojë veteranin, Jermain Defoe, me të cilin kishte luajtur bashkë në përfaqësuesen e Anglisë.

Image result for solanke

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!