Geta Beqa nuk ndalet, ‘bombardon’ sërish Instagramin, ju ‘çmend’ me format seksi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Geta Beqa nuk ndalet, ‘bombardon’ sërish Instagramin, ju ‘çmend’ me format seksi

09:44 | 23 Prill 2018

Geta Beqa është trajnerja kosovare e cila fitoi shumë çmime botërore.

Ajo kujdeset shumë mirë për trupin e saj dhe prandaj është një femër shumë e formuar dhe seksi, shkruan ORAvip.

Geta është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi ku shihet në rrugë e veshur me një fustan të bardhë dhe po duket tejet seksi./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!