Geta Beqa shfaqet më seksi se kurrë më parë…Më minifund ekspozon… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Geta Beqa shfaqet më seksi se kurrë më parë…Më minifund ekspozon…

23:20 | 11 Dhjetor 2017

Sportiste e dalluar dhe që fitoi kupën, Geta Beqa, nga një vajzë e bukur dhe me një trup seksi, u shndërrua në një grua me plot muskuj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo në sportin të cilin e ushtron është mjaftë e suksesshme, madje edhe jeta private i shkon mirë bukuroshes. Por, kur është fjala për minifunde, siç do ta shihni në foton e më poshtme, asaj nuk i rrinë aq mirë.

E shkak për të duket të jenë muskujt e saj. Një trup i bukur e me shumë muskuj, duket se në një fund si ky që do e shihni tani, nuk shkon.

Po, ju si mendoni?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!