Geti nuk guxon ta bëjë këtë gjë nga Marina asnjëherë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Geti nuk guxon ta bëjë këtë gjë nga Marina asnjëherë

22:09 | 25 Shtator 2018

Është reper, me stil avangard, është modern dhe shpesh i cilësuar si ikonë e modës, ama siç shihet është edhe tradicional e klasik.

Ndonëse i ka të gjitha këto, Geti e mbanë në gisht unazën e marteses. Reperi e mbanë një rrethtë arit, model klasik dhe pa ndonjë stilizim.

Reperi Getoar Selimi është martuar me prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca. Tash një vit çifti e kurorëzuan dashurinë me martesë. Ata aktualisht po e festojnë përvjetorin në Miami dhe pamjet nga atje janë mjaftë egzotike, shkruan “Kosovarja”.

Nuk flitet nëse në planët e çiftit është një bebe.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!