Geti tepër xheloz? Marina në dilemë për martesën e saj? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Geti tepër xheloz? Marina në dilemë për martesën e saj?

14:28 | 07 Dhjetor 2017

Prezantuesja më tërheqëse konsiderohet të jetë Marina Vjollca, bukuroshja këtë vit i dha fund beqarisë duke u martuar me reperin Getoar Selimi i njohur si Geti.

Në medie është përfolur se ai është një mashkull shumë xheloz e me heshtjen e saj, kohë pas kohe edhe Marina e ka pranuar një gjë të tillë, shkruan Sovrani.info
Por a ka filluar ta bëjë nervoze një fakt i tillë bukuroshen shqiptare sa të ketë edhe dilema?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!