Gëzimja na njofton me nënën e saj, kjo e fundit befason me fustanin e veshur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Gëzimja na njofton me nënën e saj, kjo e fundit befason me fustanin e veshur

08:28 | 12 Tetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të nënës së saj, e cila shfaqet një zonjë e vërtetë. Duket qe bukurin Gëzimja e ka trashiguar nga nëna e saj simpatike. Ajo shfaqet me një fustan të bukur dhe tepër tërheqës. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!