Giggs befason të gjithë: Liverpool -Real Madrid, ja kush e fiton Championsin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Giggs befason të gjithë: Liverpool -Real Madrid, ja kush e fiton Championsin

10:15 | 17 Maj 2018

Ryan Giggs dëshiron që Real Madrid ta mposht Liverpoolin në finalen e Ligës së Kampionëve për shkak të sulmuesit, Gareth Bale.

“Nuk duhet ta them këtë, por shpresoj që Bale do të fitojë”, tha Giggs.

“Po e them këtë veçanërisht për Gareth, ta fitosh katër herë Championsin, do të ishte fantastike”, shtoi ai.

“Do të ishte arritje e pabesueshme”, theksoi Giggs.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!