Gili publikon foto me pamje elegante…Por, nuk mund t’i fshehë kilogramët e tepërt… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Gili publikon foto me pamje elegante…Por, nuk mund t’i fshehë kilogramët e tepërt…

20:51 | 13 Janar 2018

Gili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse, shkruan ORAinfo.

Gili është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket me një pamje tejet elegante.

Por, kohëve të fundit ajo ka shtuar shumë peshë, e ato kilogram nuk mundi t’i fshehë as në këtë foto…/ORAinfo/

?

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!