Gili rregullohët për dasmë sonte, por ia huq keq me frizuren dhe grimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gili rregullohët për dasmë sonte, por ia huq keq me frizuren dhe grimin

18:02 | 17 Gusht 2018

Këngëtarja e njohur Gili e cila me zërin e saj ka bërë që të gjithë të dëgjojnë muzikën e saj.

Ajo secilën këngë që publikon shumë shpejt i bëhen hite, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku edhe po vazhdon që me ndjekësit e saj të ndaj imazhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar.

Por, sonte nuk po duket edhe aq bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!