‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

‘Gjakova’ ka gruan kaq të bukur, një bionde që iu ‘shkrin’

12:28 | 13 Mars 2018

Edi Kastrati është prej aktorëve kyç në serialin e popullarizuar ‘O sa mirë’, i cili ka fituar famë baras me serialin.

Aktori nga Gjakova ka një familje të shëndoshë dhe nuk heziton ta tregojë para publikut, përcjell ORAvip.

Një bionde tërheqëse që u paraqit në krah të aktorit mori gjithë vëmendjen.

Duket që Edi është më fatlumi nga aktorët e ‘O sa mirë’. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi