Gjakovë: Kaplohet nga flaka një pishinë, këto janë detajet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Gjakovë: Kaplohet nga flaka një pishinë, këto janë detajet

22:52 | 13 Qershor 2018

Një pishinë është kapluar nga flakët në një fshat të Gjakovës, të mërkurën.

Zjarri ka djegur banakun e madh të pishinës “Delfini”, në Moglicë, në orët e mbrëmjes.

Tash për tash nuk dihet shkaktari i djegies së pishinës, ndërsa nuk raportohet për viktima.

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!