Gjendet e vdekur motra e mbretëreshës…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Gjendet e vdekur motra e mbretëreshës…!

16:30 | 07 Qershor 2018

Motra më e vogël e mbretëreshës së Holandës Maxime është gjetur e vdekur në banesën e saj në Buenos Aires, bëjnë të ditur zyrtarë argjentinase.

Vdekjen e 33 vjeçares Ines Zoregijete e kanë konfirmuar dje zyrtarë nga zyra e prokurorit të Argjentinës.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!