Gjendet i vdekur një person në kryeqytet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Gjendet i vdekur një person në kryeqytet

22:13 | 14 Shkurt 2018

Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje./syri.net

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!