Gjendet një mjet shpërthyes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Gjendet një mjet shpërthyes

13:11 | 08 Janar 2018

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Muhla të Suharekës është raportuar për një mjet të dyshuar shpëthyes.

Një person ka lajmëruar në polici se kishte vërejtur një mjet të dyshuar shpërthyes dhe pas raportimit njësitet policore kanë dalë në vend të ngjarjes, ndërkaq njësiti i FSK-së ka larguar mjetin shpërthyes pa ndonjë incident.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!