Gjendet pa sheja jete një grua në banesën e saj në Fushë Kosovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Gjendet pa sheja jete një grua në banesën e saj në Fushë Kosovë

11:41 | 03 Shtator 2018

Gjatë ditës së djeshme është gjetur një grua pa shenja jete në banesën e saj, në Fushë Kosovë.

Sipas policisë, humbjen e viktimat e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet, por trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!