Gjendet pa shënja jete një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini” – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Gjendet pa shënja jete një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini”

13:58 | 11 Tetor 2018
Foto: Ilustrim

Një nxënës i klasës së parë është gjetur pa shënja jete në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6 vjeçari, F.J ka humbur jetën në rrethana misterioze në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor, shkruan Indeksonline.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë. Ambulanca në vendin e ngjarjes ka konstatuar se nxënësi është pa shënja jete.

Nuk ka ende informacione për shkaqet se si ka mbetur pa shënja jete.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!