Gjendet pa shenja jete një person në Mitrovicë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Gjendet pa shenja jete një person në Mitrovicë

10:11 | 04 Shtator 2018

Për shkaqe ende të panjohura, një person është gjetur dje në rrugën “Sami Gashi” në Mitrovicë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia në raportin zyrtarë ka njoftuar se viktima është gjetur në rrugë dje rreth orës 12, dhe më pas është dërguar në spital me ndihmën e shpejt.

Rreth orës 1 mjeket kanë konstatuar humbjen e viktimës. Rasti po hetohet si privim nga jeta.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!