Gjendet pa shenja jete një person në Rugovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Gjendet pa shenja jete një person në Rugovë

11:05 | 19 Shtator 2018
Foto: Ilustrim

Policia njofton se në fshatin Malaj në bjeshkët e Rugovës është gjetur pa shenja jete një person.

Mjeku kujdestar ka konstatuar se personi ka arritur në klinikë pa shenja jete.

Në vendngjarje ka dalë njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore. Me vendim të prokurori trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. /ORAinfo/ 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!