Gjendet trupi i pajetë një të riu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Gjendet trupi i pajetë një të riu

11:25 | 18 Maj 2018

Trupi i pajetë i një të riu është gjetur paraditen e sotme në mes të qytetit të Vlorës.

Burime nga policia janë shprehur se personi i gjetur i pajetë ka shenja të shumta dhune në trup.

Trupi i pajetë është gjetur në mes të sheshit të Flamurit në qytetin bregdetar.

Ende nuk është identifikuar personi i gjetur i vdekur mu tek monumenti i ‘Flamurtarit’ në mes të qytetit të Vlorës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!