Gjermani-Francë, ja formacionet zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Gjermani-Francë, ja formacionet zyrtare

20:09 | 14 Nëntor 2017

Dy kombëtaret më të forta për momentin në futbollin evropian, Gjermania dhe Franca, do të ballafaqohen sonte në një ndeshje tejet interesante, përcjell ORAinfo.

Të dyja ekipet kanë bërë zyrtare formacionet

Gjermania: Trapp – Can, Hummels, Süle, Plattenhardt – Khedira (C), Kroos – Gündogan, Özil, Draxler – Werner.

Franca: Mandanda, Digne, Umtii, Varane, Jallet, Matuidi, Rabiot, Tolisso, Martial, Lacazette, Mbappe.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!