Gjermani-Francë, përfundon gjithçka me një rezultat befasues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Gjermani-Francë, përfundon gjithçka me një rezultat befasues

22:49 | 14 Nëntor 2017

Gjermani dhe Franca janë ndarë paqësisht, me rezultat 2-2, ani pse ishte ekipi francez ishte ai i cili udhëhoqi dy herë.

Dy golat për Francën i shënoi Lacazette, derisa për gjermanët shënoi, Wener dhe Stindl , përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!