Gjermani- Francë, shënohet edhe goli i dytë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Gjermani- Francë, shënohet edhe goli i dytë

22:11 | 14 Nëntor 2017

Gjermanina ka arritur ta barazoi rezultatin në 1-1 kundër Francës me anë të futbollistit, Werner T, që ka shënuar në minutën e 56.Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!