Gjermani- Francë, shënohet goli i parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Gjermani- Francë, shënohet goli i parë

21:31 | 14 Nëntor 2017

Franca ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë me anë të futbollistit,  Lacazette , që ka shënuar në minutën e 35.Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!