Gjest i ulët, ja si tentoi Anglia me ‘pabesi’ ta barazonte rezultatin me Kroacinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Gjest i ulët, ja si tentoi Anglia me ‘pabesi’ ta barazonte rezultatin me Kroacinë

14:33 | 12 Korrik 2018

Kroacia ka bërë mrekullin mbrëmjen e djeshme duke mundur Anglinë dhe duke kaluar në finalen e Botërorit.

Padyshim që anglezët kanëkaluar një “makth” në këtëndeshje dhe kjo vërehej edhe në sytë e lojtarëve dhe tifozëve.

Por një skenë e pazakontë nga ana e anglezëve ka ndodhur në këtë ndeshje dhe kjo është kapur nga kamerat dytësore.

Anglezët kanë tentuar të shënojnë gol, kur kroatët ishin duke festuar. Mirëpo, ata janë zënë në pozicion jashtë loje dhe kjo tentativë ishte ndër më dëshpërueset për Anglinë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!