Gjesti i çuditshëm i Sheherzadës: I del trenit përpara.. – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Gjesti i çuditshëm i Sheherzadës: I del trenit përpara..

13:56 | 14 Dhjetor 2017

Është aktorja turke e cila mori zemrat e mijëra shikuesve ballkanas me rolin e saj në serialin 1001 net.

E ajo çfarë ishte më interesantja, ishte momenti i zbulimit ku protagonistët kryesorë ishin burrë dhe grua, shkruan Kosovarja.

Ata kanë një jetë të lumtur bashkëshortore dhe po ashtu marrin pjesë edhe në shumë projekte tjera filmike, duke mos i munguar asnjëherë ekranit. Nga shumë fotografi të bukura që ka aktorja, njëra është edhe e frikshme, ku ajo ka zgjedhur një vend të rrezikshëm, për të bërë një fotografi kaq të ëmbël.

Siç shihet, ajo s’ka fare frikë nga hekurudhat.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!