Gjiko tregon çfarë i tha Elitës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Gjiko tregon çfarë i tha Elitës

16:14 | 13 Janar 2018

Reperi Gjiko ka përmbyllur suksesshëm vitin 2017.

Pas një periudhe të ngarkuar me shumë angazhime në muzikë, ai ka udhëtuar për pushime në Maldive, shkruan lajmi.net.

Në shoqëri të tij është edhe e dashura e tij, moderatorja Elita Rudi, që të dy po kalojnë çaste të paharruara atje.

Në rrjete sociale, dyshja po sjellin vazhdimisht imazhe të reja, e në atë që reperi postoi së fundi shfaq Elitën në prehërin e tij.

“I thash të dashurës time qe skem mu perla ndeti ?”, ka shkruar me shaka Gjiko mbi fotografinë ku çifti duken shumë të lumtur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!