Gjilan: Dy persona të dënuar për marrje me prostitucion – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Gjilan: Dy persona të dënuar për marrje me prostitucion

11:33 | 10 Janar 2018

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Gjilan, pasi që për të njëjtit ekziston dyshimi i bazuar se kanë kryer veprën marrje me prostitucion, ka njoftuar Policia.

Të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë në Gjykatën Themelore në Gjilan dhe ndaj tyre është shqiptuar dënimi me gjobë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!