Gjithçka ka ngrirë në SHBA, shikoni si mbijetojnë këta aligatorë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Gjithçka ka ngrirë në SHBA, shikoni si mbijetojnë këta aligatorë

10:49 | 09 Janar 2018

SHBA-ja është duke kaluar një ndër dimrat më të ftohtë të shekullit të fundit, ndërsa në disa shtete ka ngrirë gjithçka duke filluar nga rrugët, ujëvarat etj.

Vështirësi janë duke kaluar edhe gjallesat e tjera krahas njerëzve, por zvarranikët gjithnjë e kanë një zgjidhje.

Këto pamje vijnë nga Karolina e Veriut, ku ka ngrirë çdo gjë por këta aligatorë kanë gjetur mënyrën e tyre të të mbijetuarit, përcjell Albeu.com.

Ata kanë nxjerrë vetëm hundën e tyre jashtë duke siguruar frymëmarrjen, ndërsa trupin e kanë nën akull.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!