Gjuajtje me armë zjarri, vriten dy persona, plagoset një tjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Gjuajtje me armë zjarri, vriten dy persona, plagoset një tjetër

19:06 | 11 Tetor 2017

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lushnjën pasditen e sotme.

Dy persona janë ekzekutuar dhe një i tretë mendohet të jetë i plagosur nga një atentat në shëtitoren e qytetit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!