Gjuetari mendon se e kishte vrarë ujkun, por shikoni si e pëson – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Gjuetari mendon se e kishte vrarë ujkun, por shikoni si e pëson

15:07 | 07 Shkurt 2018

Tre burra qëlluan një ujk dhe pastaj dëshironin të bënin foto dhe video. 

Videoja tregon kafshën e palëvizshme të shtrirë në dëborë me një plagë të gjakosur në qafë.

Një nga gjuetarët u afrua nga prapa dhe goditi ujkun, duke menduar se ai ishte i vdekur.

Papritmas, kafsha u zgjua menjëherë dhe iu hudhë në sulm gjahtarit.

Njëri nga burrat nuk e ndaloi regjistrimin me telefon.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!