Gjysma e saj ka ditëlindjen, Luana e uron Marinën me videon qe nuk e priste askush – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Gjysma e saj ka ditëlindjen, Luana e uron Marinën me videon qe nuk e priste askush

12:01 | 17 Maj 2018

Janë dy motrat më provokuese që njohu ekrani shqiptar dhe që të dyja depërtuan si moderatore ‘seksi’ në media.

Luana e Marina Vjollca vazhdimisht janë të komentuara për çdo veprim që bëjnë, përcjell ORAvip.

Sot Marina ka ditëlindjen dhe një urim ndryshe e qesharak i erdhi nga motra e saj, Luana.

Ajo ka publikuar një video të ‘çmendur’ ku shihen aventurat që kanë kur dy motrat bëhen bashkë.

Në mënyrën e saj, ja si e uron Luana Marinën./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!