Goal.com publikon karikaturën e ditës, kushtuar Ligës së Kampionëve (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Goal.com publikon karikaturën e ditës, kushtuar Ligës së Kampionëve (Foto)

17:43 | 21 Prill 2017

Goal ka publikuar karikaturën e ditës pas shortit të Ligës së Kampionëve

Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, Juventusi do të përballet me skuadrën surprizë, Monacon.

Për këtë Goal ka publikuar edhe karikaturën për ditën e sotme, ku karikaturisti ka paraqitur Monacon si një klub tejet të vogël për Juven, por problematike, derisa pavarësisht problemeve që Diego Simeone i ka shkaktuar Realit në vitet e fundit, ata gjithmonë kanë dalë humbës në Champions.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!