‘Godet’ Gresa nga pushimet, në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

‘Godet’ Gresa nga pushimet, në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë

12:59 | 12 Korrik 2018

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës, shkruan ORAinfo.

Me shumë angazhime, si koncerte e mbrëmje të shumta, pos atmosferës që ajo bën, gjëja që bie në sy gjithmonë është eleganca në paraqitjet e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga pushimet dhe po duket më sensuale se kurrë më parë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!