Goditet nga vetura një femër në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Goditet nga vetura një femër në Prishtinë

18:49 | 05 Gusht 2018

Një femër është goditur nga një veturë te Santea në Prishtinë para pak minutave.

Sipas informacioneve të Indeksonline ka ndodhur saktësisht në afërsi të semaforëve ndërsa në vendin e ngjarjes janë mbledhur edhe shumë njerëz, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet saktësisht si ka ndodhur ngjarja por që vetura shihet të jetë ndalur para disa lokaleve në të cilat ka shumë agjencinë turistike.Indeksonline ka tentuar të marr informacione nga Policia e Kosovës por që nuk bëhet e ditur ende asgjë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!