Graniti del bashkë me nuse, ajo ka shkurtuar flokët dhe po duket shumë ndryshe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Graniti del bashkë me nuse, ajo ka shkurtuar flokët dhe po duket shumë ndryshe

16:19 | 26 Shtator 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot Graniti ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Leonitën.

Ajo që bie në sy është se bukuroshja ka shkurtuar flokët, por gjithsesi po duket tejet bukur./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!