Gresa Behluli sa nuk ‘thyhet’ në bel duke e marr këtë pozë, por duket shumë joshëse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Gresa Behluli sa nuk ‘thyhet’ në bel duke e marr këtë pozë, por duket shumë joshëse

14:03 | 13 Qershor 2018

Gresa Behluli njihet si njëra nder këngëtaret më të buta të skenës muzikore, shkruan ORAinfo

Ajo me zërin e saj shumë shpejt ka arritur famë.

Megjithatë Gresa pervec bukurisë ka edhe një trup shumë të bukur.

Në një fotografi të publikuar ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi i ngusht për trupi.

Ndryshe, Gresa është edhe vajza e këngëtares Shkurte Fejza.\ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!