Gresa e do shumë Leartën, ja çfarë ka bërë ajo për kunatën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Gresa e do shumë Leartën, ja çfarë ka bërë ajo për kunatën

13:18 | 08 Nëntor 2018

Gresa është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Ajo është një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, edhe pse jo shumë e njohur për publikun.

Gresa është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të Leartës e shkëputur nga koncerti i saj.

Duket se kunatat kanë një raport shumë të mirë mes veti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!