Gresa me nënën një foto ‘speciale’ nga pushimet…Vëmendja tek veshja e Shkurtes… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Gresa me nënën një foto ‘speciale’ nga pushimet…Vëmendja tek veshja e Shkurtes…

00:03 | 24 Shkurt 2018

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza, shkruan ORAinfo.

Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës.

Me shumë angazhime, si koncerte e mbrëmje të shumta, pos atmosferës që ajo bën, gjëja që bie në sy gjithmonë është eleganca në paraqitjet e saj.

E tani së bashku nënë e bijë po shijojnë disa pushime të këndshme, nga ku sot kanë publikuar një fotografi.

Vëmendja është tek veshja sportive e Shkurtës të cilën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me stil elegant…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi